Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
أهلا وسهلا بكم في مزادنت

Mezad Ücretsiz İlan Vermek

9 Mart 2020
Mezad Ücretsiz İlan Vermek

Mezad Ücretsiz İlan Vermek

Uluslararası Pazar ve yerel pazarda en iyi hizmeti alabilmek için ve mezad ücretsiz ilan vermek için öncelikle yapmanız gereken üye olmaktır. Üye olma işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliriz.

Nasıl Ücretsiz İlan Vereceğim?

Öncelikle yapmanız gereken mezad ana sayfasının sağ üst bölümünde yer alan üye ol butonuna tıklamaktır. Açılan sayfada ilk olarak mail adresinizi girmelisiniz. İş yerinize ait veya şahsınıza ait mail adresi olabilir önemli olan aktif olarak kullanılmasıdır. Ardından ise Adınız ve Soyadınızı yazmalısınız. Üye tipi burada en önemli olan kısımdır firma sahibi iseniz firma özel olarak üyelik açmak istiyorsanız ise şahıs kısmını tercih etmelisiniz. Hemen Ardından yine ya size ya da firmanıza ait telefon numaranızı girip kendinize bir şifre oluşturmalısınız. Şifre oluşturduktan sonra ise üye ol butonunu tıklayarak en hızlı şekilde mezad ücretsiz ilan vermek için tek yapmanız gereken ürününüzü girmek olacaktır.

Ücretsiz Reklam Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kontrol panelinin koruması ile ücretsiz reklamınızı hızlı ve güvenli bir şekilde verebilirsiniz. Reklam verirken ürün sayısı ve fotoğraf kısmına dilediğiniz kadar kullanabilir ve ücretsiz reklamınızı böylece yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz reklam verdikten sonra reklamınızın takibini yapmayı unutmayın. Reklamınızın kaç kez görüntülendiğini ürünün güncel izlenme sayısını ve fiyat bilgisi dahil her şeyi inceleyebilir ve istediğiniz zamanda değişiklik yapabilirsiniz.

www.mezadnet.com size güncel olarak ürün portföyünüzü uluslararası alanda pazarlama imkânı sunar. Üstelik bu imkân tamamen ücretsizdir. Reklam verdikten sonra alıcılar ile kolayca iletişime geçebilir veya ürün almak istediğinizde yine arama kısmından kolayca aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlardan faydalanmak için üyelik oluşturmak ve ardından giriş yapmanız yeterlidir. Türkiye’nin en iyi ücretsiz reklam sitesi mezadnet.com’dan sizde dilediğiniz kadar faydalanın.

www.mezadnet.com

Haber Yorumları