Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
أهلا وسهلا بكم في مزادنت

الخدمات الاعلانية

الخدمات الاعلانية

 

Reklam, her ürünün olmazsa olmazıdır. Bir ürün ne kadar kaliteli ve faydalı olursa olsun, reklamı iyi yapılmadığı sürece kötü olarak kabul edilir. Her ürünün iyi bir reklama ihtiyacı vardır. Aksi halde söz konusu ürün ya da hizmet hiçbir zaman ön planda olamayacaktır. Ortadoğu ve Türkiye’den yüzlerce satıcının binlerce alıcıyla buluştuğu pazar yeri olan Mezadnet olarak biz de sizin için özel reklam imkânları düşündük. Böylece ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolaylıkla ön plana çıkartabileceksiniz.

 

Reklamın Faydaları

 

  • Reklam, yeni çıkan ya da halihazırda var olan ürün ya da hizmetin geniş kitlelere duyurulmasını sağlar.
  • Kalitenin yüksek olduğu mesajını vererek marka değerini yükseltir.
  • Spesifik bir kitle seçilerek (kadın, erkek, yaşlı, çocuk, genç, aile vb.) doğrudan o kitleyi hedef alan reklamlar sayesinde doğru müşterilere ulaşılır.
  • Potansiyel müşterilerin gerçek müşteriye dönüşmesini sağlar.
  • Reklamı yapılan ürün ya da hizmetin, alanında uzman kişilerin elinden çıktığı mesajını verir.
  • Reklam müzikleri, replikleri ve renkleri zihinde hızlıca yer eder. Böylece ihtiyaç halinde doğrudan akla o ürün gelir.
  • Satış rakamlarının artmasında önemli rol oynar.

Mezadnet’te Reklam Vermenin Avantajları

 

Mezadnet, çeşitli sektörlerden çok sayıda satıcının bir arada olduğu bir pazar yeri olduğu için gerçek bir rekabet ortamına da sahiptir. Alıcılar birden çok satıcı ve ürün gördükleri için tercihlerini en iyiden yana yapmaya çalışırlar. En iyisi olduğunuzu göstermek içinse doğru reklamlara ihtiyacınız vardır. Mezadnet, 4 farklı reklam alanı ile ürünlerinizi öne çıkartmanızı ve satışlarınızı artırmanızı sağlar. Alıcıların büyük çoğunluğu ise ihtiyaç duyduğu ürünün reklamını görmesi halinde doğrudan o satıcıdan alışveriş yapmaktadır. Dolayısıyla Mezadnet’te reklam vermek hem maddi hem de marka değeri açısından kârlı bir girişimdir.

Mezadnet’te ürün ya da hizmet reklamınızı “Acil Acil” butonu altında vererek hem hızlı bir satıcı olduğunuzu gösterebilir hem de acil ihtiyacı olan bir müşterinin ürününüze kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Banner reklam alanına reklam vermeniz halinde ise Mezadnet’te bulunan tüm alıcı ve satıcıların markanızdan haberdar olmasını sağlar. Vitrin ilanları alanına reklam vererek ürününüzün uzun süre en üst sıralarda kalmasını, listeleme alanına reklam vererek de ürün ve hizmetlerinizin dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Mezadnet’te reklam vererek satış rakamlarınızı artırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.